2 Mayıs 2014 Cuma

TOUR OF TURKEY' in Güzelliklerini bozan anlatımYıllardır bu işi yapmana rağmen yine de bir 'Büyük Tur' izlemelisin -ki nasıl anlatılır, öğrenmelisin- Sayın Levent Özçelik, yazık (!)
Bilgiçlik taslayıp kendine büyük bir güvenle verdiğin bilgiler (!) ve yaptığın anlatım, yanında konunun uzmanı değilse bile bilgilisi Fevzi Açıkalın'ı 5. etap'ta kaçan bisikletçilerle ilgili yaptığı bir durum tespiti için, (senin kendi) bilgisizliğinden dolayı cümlenin zaman kipini yanlış ifade ettiğiini, yüzüne karşı canlı yayında hiç de kibar olmayan bir şekilde belirtmen ve aşağılaman senin iyi bir anlatıcı olmadığının kanıtı olduğu gibi, düzelterek söylediğinde de 'zaman kipleri' hakkında ne kadar bilgili olduğunu anladık(!) 
Saç baş yolmaktansa, Eurosport 1'den bu işi en iyi yapan Caner Eler'den dinlemeyi tercih ettim. Onun olmadığı etaplarda da nispeten daha yeni ve deneyimsiz İnan Özdemir bile (İnan burada kusura bakmasın, Levent Özçeliğe göre daha dünkü çocuk:)) senden daha iyiydi. Biraz daha saygı....Ağlamak istiyorum.

Hiç yorum yok: